Hoover Çamaşır Makinesi Kayışı 5EPJ 1225 41039460

Teknik Özellikler

Hoover Çamaşır Makinesi Kayışı 5EPJ 1225 41039460

Marka
Hoover
ModelDriver Belt / Made in China
Özellik
5EPJ 1225
Stok No
41039460
Türü
Orjinal / Snap-on

Marka Model Ürün Kodu
HooverAHD127V18041039460
HooverAHD1410D18041039460
HooverAHD148V18041039460
HooverALA1220141039460
HooverAMA1220741039460
HooverAMC1210141039460
HooverAWF6412XS41039460
HooverAWF9614141039460
HooverDMC812041039460
HooverDMC851441039460
HooverDMP413AH141039460
HooverDMP413AH13741039460
HooverDMP413AH1S41039460
HooverDMP413AIW318041039460
HooverDMT413AH14741039460
HooverDST10146P41039460
HooverDST10146P84S41039460
HooverDST10146PG41039460
HooverDST10146PG84S41039460
HooverDST10146PGLS41039460
HooverDST10146PVG/L41039460
HooverDST10146PVG4741039460
HooverDST10146PVGL4741039460
HooverDST10166PG41039460
HooverDST10166PG-14S41039460
HooverDST10166PG58041039460
HooverDST11146PGCH8041039460
HooverDST8146PV4741039460
HooverDST8166P41039460
HooverDST8166P14S41039460
HooverDST9146PVG41039460
HooverDST9146PVG4741039460
HooverDWFT510AH1S41039460
HooverDWP59AH13041039460
HooverDWT413AH1S41039460
HooverDWT413AHS1S41039460
HooverDWT510AH1S41039460
HooverDWT58AH1S41039460
HooverDWTL413AIW31841039460
HooverDWTL49AIW318041039460
HooverDWTL610AIW31841039460
HooverDWTL68AIW318041039460
HooverDWTSS134AIB3141039460
HooverDWTSS134AIW3141039460
HooverDX100B15SIT41039460
HooverDX70S12C41039460
HooverDX75B14ST41039460
HooverDX80B12IP41039460
HooverDX80B14SIT41039460
HooverDX80B14ST41039460
HooverDX85B14SA41039460
HooverDX90B15SIT41039460
HooverDXA175AH1AUS41039460
HooverDXA385AH1AUS41039460
HooverDXA4238AH2S41039460
HooverDXA4238AHS41039460
HooverDXA4238AH-S41039460
HooverDXA437A1S41039460
HooverDXA437A2S41039460
HooverDXA437AH13041039460
HooverDXA48AH18441039460
HooverDXA48W318041039460
HooverDXA48W38041039460
HooverDXA48W3-8041039460
HooverDXA49W318041039460
HooverDXA510AH1S41039460
HooverDXA511AH14741039460
HooverDXA511AH4741039460
HooverDXA57AH18441039460
HooverDXA57AH1S41039460
HooverDXA58AH13741039460
HooverDXA58AH1S41039460
HooverDXA58AH3041039460
HooverDXA58AH-3041039460
HooverDXA59AH13741039460
HooverDXA59AH1S41039460
HooverDXA59BC318041039460
HooverDXA610AIW318041039460
HooverDXA68AH1S41039460
HooverDXA68AW318041039460
HooverDXA68W318041039460
HooverDXA69AH18441039460
HooverDXA69AH1S41039460
HooverDXA69AW318041039460
HooverDXC32632S41039460
HooverDXC37A3041039460
HooverDXC3813741039460
HooverDXC39A13741039460
HooverDXC39A1S41039460
HooverDXC417A1S41039460
HooverDXC417A2S41039460
HooverDXC457W118041039460
HooverDXC48W38041039460
HooverDXC4C47W118041039460
HooverDXC4E47B318041039460
HooverDXC4E47S318041039460
HooverDXC4E47W318041039460
HooverDXC510W318041039460
HooverDXC57W13741039460
HooverDXC5813741039460
HooverDXC58A18441039460
HooverDXC58A1S41039460
HooverDXC58BC318041039460
HooverDXC58W318041039460
HooverDXC58W38041039460
HooverDXC59W318041039460
HooverDXC69A1S41039460
HooverDXCC48B318041039460
HooverDXCC48W318041039460
HooverDXCC49B318041039460
HooverDXCC49W318041039460
HooverDXCC69IB318041039460
HooverDXCC69W318041039460
HooverDXCE410W318041039460
HooverDXCE48AW318041039460
HooverDXCE49W318041039460
HooverDXP310AH13041039460
HooverDXP410AIB318041039460
HooverDXP410AIW318041039460
HooverDXP412AIW318041039460
HooverDXP48AIW318041039460
HooverDXP49AIW318041039460
HooverDXP59AHP13041039460
HooverDXP610AIW318041039460
HooverDXP68AIW318041039460
HooverDXT410AH1AUS41039460
HooverDXT4238AH3041039460
HooverDXT4238AH-3041039460
HooverDXT457AH13041039460
HooverDXT510A13741039460
HooverDXT511AH13041039460
HooverDXT511AH1S41039460
HooverDXT511AH3041039460
HooverDXT511AHS41039460
HooverDYN10144D341039460
HooverDYN10144D3/141039460
HooverDYN10144D314741039460
HooverDYN10144D34741039460
HooverDYN10144D3B1441039460
HooverDYN10144DP41039460
HooverDYN10144DP4741039460
HooverDYN10144DPGL8041039460
HooverDYN10145DPG/L41039460
HooverDYN10145DPG4741039460
HooverDYN10145DPGL4741039460
HooverDYN10146P83041039460
HooverDYN10146P88441039460
HooverDYN10146P8S41039460
HooverDYN10146PG41039460
HooverDYN10146PG4741039460
HooverDYN10146PG81841039460
HooverDYN10146PG88041039460
HooverDYN10146PGL4741039460
HooverDYN10166PG88041039460
HooverDYN11146P83041039460
HooverDYN11146P8CH8041039460
HooverDYN11146PG8S41039460
HooverDYN335124DZ41039460
HooverDYN335124DZ3041039460
HooverDYN7144D13741039460
HooverDYN7144DS18041039460
HooverDYN7145D8441039460
HooverDYN714D4318441039460
HooverDYN7164D18041039460
HooverDYN7165D8441039460
HooverDYN716D4318441039460
HooverDYN8123D313741039460
HooverDYN8123D33741039460
HooverDYN8124D11741039460
HooverDYN8124D313741039460
HooverDYN8124D33741039460
HooverDYN8124D3P3041039460
HooverDYN8124DSOS41039460
HooverDYN8124DS-OS41039460
HooverDYN8144D313741039460
HooverDYN8144D33741039460
HooverDYN8144DHC41039460
HooverDYN8144DHC16S41039460
HooverDYN8144DHCLS41039460
HooverDYN8145D8441039460
HooverDYN8146P818441039460
HooverDYN8146P88441039460
HooverDYN8146PB41039460
HooverDYN8146PB16S41039460
HooverDYN8146PB3S41039460
HooverDYN814D4318441039460
HooverDYN814D438441039460
HooverDYN814TW18041039460
HooverDYN8163D8P18041039460
HooverDYN8163D8P8041039460
HooverDYN8164DB8041039460
HooverDYN9124D3P3041039460
HooverDYN9124D3P-3041039460
HooverDYN9124DGL13741039460
HooverDYN9124DGL1841039460
HooverDYN9124DGL18041039460
HooverDYN9126P83041039460
HooverDYN9143DP18441039460
HooverDYN9143DP8441039460
HooverDYN9144D2BX1841039460
HooverDYN9144D2X18041039460
HooverDYN9144DG818041039460
HooverDYN9144DG88041039460
HooverDYN9144DGL18041039460
HooverDYN9144DPGL1741039460
HooverDYN9144DPM41039460
HooverDYN9144DPMS41039460
HooverDYN9146P41039460
HooverDYN9146P3041039460
HooverDYN9146P818441039460
HooverDYN9146P88441039460
HooverDYN9146PG41039460
HooverDYN9146PG4741039460
HooverDYN9164DPGB1841039460
HooverDYN9164DPGB8041039460
HooverDYN9164DPGL18041039460
HooverDYN9164DPGL1S41039460
HooverDYN9166P81741039460
HooverDYNS6104D3P3041039460
HooverDYNS7125DG1S41039460
HooverDYNS7144D1S1841039460
HooverDYNS8105D3041039460
HooverDYNS8126P83041039460
HooverDYNS8126PG8S41039460
HooverDYNS8126PGS41039460
HooverHAF10144DPG841039460
HooverHAF10144DPG84741039460
HooverHAF10146PG41039460
HooverHAF10146PG4741039460
HooverHAF10146PVG41039460
HooverHAF10146PVG4741039460
HooverHAF11146PG841039460
HooverHAF11146PG84741039460
HooverHAF9144DPG841039460
HooverHAF9144DPG84741039460
HooverHAWD1074641039460
HooverHAWD107464741039460
HooverHAWD10746P841039460
HooverHAWD10746P84741039460
HooverHAWD11746P841039460
HooverHAWD11746P84741039460
HooverHAWD9646P841039460
HooverHAWD9646P84741039460
HooverHCSW386DS41039460
HooverHL13102D34741039460
HooverHL14102D3S41039460
HooverHL1482D3S41039460
HooverHL1492D3S41039460
HooverHL41272D32S41039460
HooverHL41472D31S41039460
HooverHLW586DS41039460
HooverHWB240IS80S41039460
HooverHWB614IS41039460
HooverKW71648441039460
HooverLI41080EV41039460
HooverLI41280EV41039460
HooverLI41480EV41039460
HooverMK7164D41039460
HooverMK7164D8441039460
HooverMK716518441039460
HooverMK71658441039460
HooverMK716618441039460
HooverMK71668441039460
HooverOPH914D22S41039460
HooverOPHS714D2118041039460
HooverVHD514/141039460
HooverVHD51418441039460
HooverVHD614/141039460
HooverVHD61418441039460
HooverVHD6143D41039460
HooverVHD6143D86S41039460
HooverVHD6163D41039460
HooverVHD6163D86S41039460
HooverVHD7144DLS41039460
HooverVHD810/2-04S41039460
HooverVHD81241039460
HooverVHD81214741039460
HooverVHD81441039460
HooverVHD814/141039460
HooverVHD81414741039460
HooverVHD8143ZDB41039460
HooverVHD8144DHC41039460
HooverVHD8144DHC04S41039460
HooverVHD8145D18441039460
HooverVHD8145D8441039460
HooverVHD81641039460
HooverVHD81614741039460
HooverVHD816241039460
HooverVHD81628041039460
HooverVHD881241039460
HooverVHD88124741039460
HooverVHD881341039460
HooverVHD88134741039460
HooverVHD8814D41039460
HooverVHD8814D4741039460
HooverVHD8816D41039460
HooverVHD8816D4741039460
HooverVHD9123ZD41039460
HooverVHD9123ZD14741039460
HooverVHD9123ZD4741039460
HooverVHD9143ZD41039460
HooverVHD9143ZD14741039460
HooverVHD9143ZD4741039460
HooverVHD9143ZDL4741039460
HooverVHD9153ZD41039460
HooverVHD9153ZD4741039460
HooverVHD9163ZI41039460
HooverVHD9163ZI8441039460
HooverVHD9163ZI86S41039460
HooverVHD916ZI41039460
HooverVHD916ZI4741039460
HooverVHF614/141039460
HooverVHF61418441039460
HooverVHW580D41039460
HooverVHW580D4741039460
HooverVHW854DP41039460
HooverVHW854DP4741039460
HooverVHW854ZD41039460
HooverVHW854ZD86S41039460
HooverVHW964DP41039460
HooverVHW964DP4741039460
HooverVT1012D23041039460
HooverVT1012D313041039460
HooverVT1014D241039460
HooverVT1014D214741039460
HooverVT1014D221S41039460
HooverVT1014D22S41039460
HooverVT1014D2318041039460
HooverVT1014D231S41039460
HooverVT1014D238041039460
HooverVT1014D24741039460
HooverVT612D11S41039460
HooverVT614D118441039460
HooverVT614D11S41039460
HooverVT614D241039460
HooverVT614D218441039460
HooverVT614D2241039460
HooverVT614D2218441039460
HooverVT614D228441039460
HooverVT614D28441039460
HooverVT616D241039460
HooverVT616D2118041039460
HooverVT616D218441039460
HooverVT616D28441039460
HooverVT713D2118041039460
HooverVT7147D211S41039460
HooverVT714D211S41039460
HooverVT714D218041039460
HooverVT714D2341039460
HooverVT714D2318441039460
HooverVT714D238441039460
HooverVT716D21S41039460
HooverVT810D111S41039460
HooverVT810D213041039460
HooverVT812D111S41039460
HooverVT812D11S41039460
HooverVT814D111S41039460
HooverVT814D241039460
HooverVT814D218041039460
HooverVT814D21S41039460
HooverVT814D24741039460
HooverVT816D2218041039460
HooverVT816D228041039460
HooverVT912D121741039460
HooverVT912D2218041039460
HooverVT912D221S41039460
HooverVT912D22S41039460
HooverVT912D23041039460
HooverVT912D2-3041039460
HooverVT914D241039460
HooverVT914D2188S41039460
HooverVT914D22S18041039460
HooverVT914D24741039460
HooverVTO712D1237S41039460
HooverVTS612D2118041039460
HooverVTS614D2118041039460
HooverVTS712D218041039460
HooverVTS712D21B8041039460
HooverVTS712D21S8041039460
HooverVTS714D2118041039460
HooverVTS812D2238041039460
HooverVXA371/K-IRAN41039460
HooverVXA37S1/K-IRAN41039460
HooverWDMT4138AH13741039460
HooverWDMT4138AH14741039460
HooverWDMT4138AH1S41039460
HooverWDXA4118AH11741039460
HooverWDXA42365S41039460
HooverWDXA45385AS41039460
HooverWDXA45385A-S41039460
HooverWDXA48518041039460
HooverWDXA496A28041039460
HooverWDXA5106AH1741039460
HooverWDXA5106AH1S41039460
HooverWDXA5106AH3741039460
HooverWDXA5106AHS41039460
HooverWDXA5117AH1741039460
HooverWDXA5117AH4741039460
HooverWDXA5117AHS41039460
HooverWDXA585AS41039460
HooverWDXA596A3741039460
HooverWDXA596AH1S41039460
HooverWDXA596AHS41039460
HooverWDXAC6852B8041039460
HooverWDXC47518041039460
HooverWDXC48518041039460
HooverWDXC485C1B8041039460
HooverWDXC58518041039460
HooverWDXCC48518041039460
HooverWDXCC4851B8041039460
HooverWDXCC59628041039460
HooverWDXCC5962B8041039460
HooverWDXCE48528041039460
HooverWDXCE510628041039460
HooverWDXOC4465AC/2-S41039460
HooverWDXOC45485ACS41039460
HooverWDXOC585ACS41039460
HooverWDXP596A28041039460
HooverWDXPBH4117AI2241039460
HooverWDXT4106A28041039460
HooverWDXT4118AH10741039460
HooverWDXT45385AS41039460
HooverWDYN11746PG1741039460
HooverWDYN11746PG88041039460
HooverWDYN11746PG88441039460
HooverWDYN11746PG8S41039460
HooverWDYN4853D8441039460
HooverWDYN4963D8441039460
HooverWDYN755D8041039460
HooverWDYN755DB8041039460
HooverWDYN854D-8041039460
HooverWDYN9646PG1741039460
HooverWDYN966PG41039460
HooverWDYN966PG4741039460
HooverWDYNS642D41039460
HooverWDYNS642D30S41039460
HooverWMH139D18041039460
HooverWMH148DF41039460
HooverWMH148DF8041039460
HooverWMHS147D2118041039460
HooverXQG7012DC41039460
HooverXQG70-XF12S41039460
HooverXQG8014G41039460
HooverXQG80B14SLC41039460
HooverXQG80XF14BS41039460
HooverXQG80YM14BS41039460
HooverXQG9016X41039460
HooverXW1014LITHO41039460
HooverXW712DITHO41039460
HooverXW812DITHO41039460
HooverXW916LITHO41039460
HooverXW916LSITHO41039460


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..